קורסים פורמאלים
סדנאות מדיטציה
לאם רים
הרצאות
לימוד מהריטריט
The Heart of Love
ראייה שנייה
הקסם של מורים ריקים
אל המלכות הפנימית
ברכת הלוחם
טקסטים מתורגמים
לימודים נוספים
 
ביקורם של גשה מייקל רואץ', לאמה קריסטי מקנאלי בארץ ישראל
לימוד מהריטריט

הלימוד המופלא בעמוד זה, הועבר על ידי לאמה דבורה-הלה. הלימוד The Heart of Love הועבר ישירות מתוך הריטריט של השלוש שנים שלה. שאר ההרצאות מבוססות על לימוד של גשה מייקל רואץ' מתקופת הריטריט של שלוש שנים שעשה במדבר אריזונה, בשנים 2000-2003.
 

שם ההרצאה תיאור
The Heart of Love

לימוד קסום ושמיימי, מיוחד במינו, של לאמה דבורה-הלה. הלימוד הועבר על ידה מתוך הריטריט הארוך שלה.

ראייה שנייה

לימוד נפלא ורב השראה זה מתאר שלבים שאנו עוברים בדרכנו לפתח את הראייה של דברים אלו ועוד רבים אחרים, וכולל תרגול פשוט הזורע זרעים לפתח יכולות אלו. כל זה בדרך להפכנו לישויות רבות ממדים ועוצמה, ובעלות יכולת לעזור לכל הברואים בעולמנו.

הקסם של מורים ריקים

בלימוד נפלא זה נלמד מה עלינו לחפש אצל המאסטר? כיצד נבחין במאסטר האמיתי? וכיצד נוכל למצוא מאסטר מושלם שיוביל אותנו אל המטרה הנכספת?

אל המלכות הפנימית

בלימוד נפלא ורב השראה זה, המשלב תרגול ומדיטציות, נלמד מהי הדרך "אל המלכות הפנימית" וכיצד נוכל להפוך לישות אשר לא תצטרך לטעום מן המוות ותוכל להושיע את כל היצורים בעולמנו.

ברכת הלוחם

בלימוד נפלא ויוצא דופן זה, שהעבירה לנו לאמה דבורה-הלה בביקורה הראשון בארץ לאחר הריטריט הארוך, נלמד את האמנות הגדולה של העצמת כוחו וברכתו של חסדנו על מנת להביא ברכה ואושר לעצמנו ולכל היקרים לנו בעולמנו.

 
 
  • קבצי השמע זמינים בפורמט mp3. על מנת לשמור אותם על הכונן הקשיח במחשב, יש ללחוץ עם המקש הימני של העכבר על הקישור ולאחר מכן לבחור את האפשרות של: "שמירת יעד בשם..."
     
  • כל חומרי הקריאה והלימוד זמינים בקבצי PDF, תוכנת Acrobat Reader נדרשת על מנת לקרוא קבצים אלו.