ביקורם של גשה מייקל רואץ', לאמה קריסטי מקנאלי בארץ ישראל
ספרים ודיסקים
ניתן לרכוש עשרות דיסקים וספרים של החוכמה הבודהיסטית וכתבי היוגה העתיקים באתר "הוצאת לב הדהרמה", לדוגמא:

דיסק לחסל את הכעס – לקט מדיטציות ושיעורים
במדיטציות ובשיעורים נלמד כיצד להביא לשלמות את המעלה הרוחנית הנעלה של אורך רוח והיכולת שלא להתכעס במצבים קשים. פיתוח יכולת זו הוא בעל השפעה מבורכת על הסביבה ומביא בהדרגה לירידה במעשי כעס, איבה ורגשות הרסניים. מבוסס על הספר “המדריך ללוחם הרוח” של החכם הבודהיסטי הידוע מאסטר שנטידווה, הנחשב לאחד מענקי הרוח שבכל הזמנים.
ספר סוד כוחה של היוגה/גשה מייקל ולאמה קריסטי
סיפור מקסים הפורש בפני הקורא, בצורה בהירה ונעימה, את סודותיה של היוגה סוטרה של מאסטר פטנג’לי, הידועה כמקור האולטימטיבי לכל היוגה. סודותיה של היוגה נפרשים לפנינו באמצעות סיפור קסום המתרחש בהודו הקדומה, מקום הורתו של לימוד ירק ערך זה, ובטיבט, שאליה הוא הגיע לפני למעלה מאלף שנה. הספר מכיל הסברים נדירים בעומקם ובהיקפם – המוגשים בסגנון בהיר וקריא – לגבי כוחה של היוגה להביאנו לשלמות אמיתית. הספר מפגיש את הקורא עם חוכמה עמוקה, שיש בכוחה להביא לתובנות ולתמורות עמוקות בחייו. מחברי הספר בילו שנים רבות במנזרים טיבטיים ואומנו על ידי כמה מן הלאמה הגדולים האחרונים של טיבט הישנה, לקרוא ולתרגל את כתבי המקור העתיקים, שעניינם סוד כוחה של היוגה.
תרגום לעברית: לאמה דבורה-הלה ואילן קציר.


באתר של "הוצאת לב הדהרמה" ניתן למצוא מידע מפורט אודות המוצרים של ההוצאה. מוצרים אלה כוללים עשרות דיסקים שונים המכילים לימוד, הרצאות, סנדאות ומדיטציות אשר ניתנו על ידי לאמה דבורה- הלה, וספרים שונים, ממיטב החכמה הבודהיסטית, סוטרות, ויומן נדרים.

מוצרים שונים מוצעים בהנחות שונות- כדאי לבדוק!!.

מזמינים אותכם להכנס לאתר הוצאת לב הדהרמה,

לכניסה יש להקיש כאן: http://lev-hadharmapress.org.il/