אש המדיטציה
לימוד ממסורת היוגה
לימודי וינאיה
לאם רים
תובנות של הדרך 2
חלק א'
חלק ב'
חלק ג'
מדיטציות מתוך הריטריט
בריחה מכוח המשיכה של הסמסרה
לימודים נוספים
 
 
 
לימודי אש המדיטציה - תובנות של הדרך 2, לב ליבה של הדרך

סדרה של שלושה קורסים אודות המורה הרוחני, שהוא "לב ליבה של הדרך"; הלימוד שם דגש על פיתוח האמונה וההתמסרות ללאמה – שלב ראשון וחיוני להצלחת דרכנו.

שם הסדנה תיאור
תובנות של הדרך 2 - חלק א' קורס זה יעסוק בנושא של מסירות והתייחסות נאותה למורה הרוחני והברכות העצומות שבכך. כמו כן נתרגל מדיטציות אנליטיות על נושא חשוב זה בדרך המהיינה הבודהיסטית. 
תובנות של הדרך 2 - חלק ב' בקורס זה נמשיך להכיר גם את הסכנות, שהן עצומות לא פחות, של התייחסות בלתי נאותה ללאמה, וכן נתמקד באספקט הראשון במעלה של המסירות ללאמה, הלא הוא פיתוח האמונה שרואה את הלאמה בצורה טהורה; נלמד על חשיבותה, מדוע ראוי שנפתח אותה, מדוע זה אפשרי שנעשה זאת, ולבסוף: כיצד לעשות זאת בפועל.  
תובנות של הדרך 2 - חלק ג' בקורס אחרון זה בסדרה זו, נמשיך בלימוד הנושא של פיתוח האמונה בלאמה ונמשיך במתן הוכחות לוגיות שבהן פתחנו בחלק ב'. כמו כן נסקור את הנושא החשוב השני שבהסתמכות על הלאמה – הבנה של החסד שגומל עימנו הלאמה.

 
 
  • קבצי השמע זמינים בפורמט mp3. על מנת לשמור אותם על הכונן הקשיח במחשב, יש ללחוץ עם המקש הימני של העכבר על הקישור ולאחר מכן לבחור את האפשרות של: "שמירת יעד בשם..."
     
  • כל חומרי הקריאה והלימוד זמינים בקבצי PDF, תוכנת Acrobat Reader נדרשת על מנת לקרוא קבצים אלו.